Stowarzyszenie NEI KUNG funkcjonuje od 2004r i prowadzi w ramach Akademii Dla Zdrowia Praktykę wszechstronnych zajęć ruchowych. Jesteśmy ośrodkiem gdzie najważniejszą wartością jest solidna praca i systematyczność, dlatego zajęcia odbywają się przez cały rok. Stwarzamy każdemu, niezależnie od wieku i stanu zdrowia możliwość uczestnictwa w praktyce ćwiczeń wzmacniających i rozluźniających opartych o różne systemy min. TAI KI KUNG i TAI CHI CHUAN, HATHA YOGA i  PILATES, treningu kardio, gimnastyki PALEO, ćwiczenia oddechowe i rozciągające oraz wzmacniające.

Zajęcia w Akademii prowadzą wykwalifikowani instruktorzy różnych systemów ćwiczeń ruchowych.

Główny instruktor Akademii Dla Zdrowia - systemy tradycyjne Tai Chi Chuan, gimnastyka funkcjonalna i naturalna, ćwiczenia wzmacniające, trening wydolnościowy i kardio Zdzisław Gudojć.

Instruktor gimnastyki prozdrowotnej - Andrzej Wasilak.

Instruktorka ćwiczeń wg systemu Hatha Yogi, treningu sylwetki i dietetyki prozdrowotnej - Krystyna Elert.

Instruktorka ćwiczeń wg systemu Yogi Iyengara - Edyta Zdolska.

Instruktorka gimnastyki funkcjonalnej i ruchu Primitive - Izabela Piktel

Instruktor prozdrowotnego systemu Chi Kung - Michał Opieczyński.

  • Cele i formy działania naszego Stowarzyszenia / wyciąg ze statutu /


§9. Celem Stowarzyszenia jest działalność społecznie użyteczna na rzecz upowszechniania kultury fizycznej w zakresie rekreacji ruchowej oraz ochrony i promocji zdrowia poprzez:
- organizowanie działalności w zakresie kultury fizycznej i rekreacji ruchowej oraz ochrony i promocji zdrowia na bazie bezpiecznych i wszechstronnych systemów ćwiczeń zdrowotnych i wzmacniających, w zgodzie z Ustawą o kulturze fizycznej z dnia 18 stycznia 1996 r z późniejszymi zmianami, oraz ustawą z dnia 24 kwietnia o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.
- wspieranie społecznej aktywności obywateli w działaniach służących rozwijaniu kultury fizycznej i rekreacji ruchowej służącej przywróceniu sprawności, zdrowia, wewnętrznej równowagi i wzmocnieniu ciała, a także odbudowie, pielęgnacji, promocji i ochronie zdrowia.... całość

Siedziba Stowarzyszenia:      Nr konta Stowarzyszenia dla wpłat składek za uczestnictwo w zajęciach w Akademii Ruchu Funkcjonalnego dla stałych uczestników zajęć:
ul. Mrongowiusza 10/1
10-537 Olsztyn                                                   64 2530 0008 2028 1066 6749 0001   NestBank.

Tel. 505 785 645 
NIP 739-342-14-97     Adres do korespondencji : Stowarzyszenie Nei Kung, ul. Mrongowiusza 10/1, 10-537 Olsztyn.     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Tel 505 785 645
Regon 519619611